• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Напрям дільності школи

Історія краю, або краєзнавство, - один з найцікавіших напрямів сучасної науки. Тут ви дізнається про розвиток історичного краєзнавства на території села Горбків, про джерела вивчення минулого, ознайомитеся з основними етапами історії Горбківської землі.

/Files/photogallery/Рисунок4.jpgТут знаходиться матеріал, який ми зібрали, систематизували і узагальнили. Нами використані численні архівні документи, літописні твори, монографії, журнальні статті, розвідки з різних краєзнавчих тем, розповіді старожилів села.

Історичне краєзнавство в нашій школі є одним із джерел збагачення учнів знаннями про рідний край і рідне село, виховання любові до нього і формування громадянськості понять і навичок. Воно розкриває учням знаннями рідного краю, села з великою Батьківщиною, допомагає поліпшити нерозривний зв'язок, єдність історії кожного села з історією нашої країни, відчути причетність до неї кожної родини і визнати своїм будинком, честю стати гідним спадкоємцем кращих традицій народного краю./Files/photogallery/Рисунок2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 485

Коментарi